IMI NORGREN PRA/802063/W2/200 kompaktni cilindar Duljina ulaza: 200 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3291813 - 62
- Oznaka:
- PRA/802063/W2/200
- EAN:
- 2050011287837
- Kataloški br:
- 3291813 - 62
- Oznaka:
- PRA/802063/W2/200
- EAN:
- 2050011287837
IMI NORGREN PRA/802063/W2/200 kompaktni cilindar Duljina ulaza: 200 mm 1 kom.
690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Promjer | 63 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PRA/802063/W2/200 |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 393 mm |
| Širina | 75 mm |
| Priključak | G 3/8 |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Duljina ulaza | 200 mm |
| Maks. temperatura okoline | +80 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
| Vrsta proizvoda | kompaktni cilindar |
Opis
Opis
DA-P.PROFIL cilindar
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.