IMI NORGREN prigušivač zvuka za komprimirani zrak 0014500000000000 Vanjski navoj G 1/8 6 bar 1 kom.
- Kataloški br:
- 3297133 - 62
- Oznaka:
- 1.45E+13
- EAN:
- 2050011335460
- Kataloški br:
- 3297133 - 62
- Oznaka:
- 1.45E+13
- EAN:
- 2050011335460
IMI NORGREN prigušivač zvuka za komprimirani zrak 0014500000000000 Vanjski navoj G 1/8 6 bar 1 kom.
37.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prigušivač zvuka za komprimirani zrak |
| Vanjski navoj | G 1/8 |
| Radni tlak (maks | 6 bar |
| Proizvođač-br. dijela | 0014500000000000 |
| Dužina | 41 mm |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
Opis
Opis
Herion prigušivač
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.