IMI NORGREN priključak C012A1218 Ø cijevi: 12 mm Veličina navoja: R1/8 1 kom.
- Kataloški br:
- 3301214 - 62
- Oznaka:
- C012A1218
- EAN:
- 2050011378696
- Kataloški br:
- 3301214 - 62
- Oznaka:
- C012A1218
- EAN:
- 2050011378696
IMI NORGREN priključak C012A1218 Ø cijevi: 12 mm Veličina navoja: R1/8 1 kom.
12.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | C012A1218 |
| Min. temperatura uređaja | 0 °C |
| Maks. temperatura uređaja | +60 °C |
| Promjer | 5 mm |
| Dužina | 35 mm |
| Priključak | 12 mm R 1/8 |
| Materijal | PBT |
| Veličina navoja | R1/8 |
| Promjer rupe | 5 mm |
| Ø cijevi | 12 mm |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Min. radni tlak | -0.9 bar |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
| Vrsta proizvoda | priključak |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.