IMI NORGREN rotirajući kutni spoj C02471228 -0.9 do 10 bar
- Kataloški br:
- 3301456 - 62
- Oznaka:
- C02471228
- EAN:
- 2050011381108
- Kataloški br:
- 3301456 - 62
- Oznaka:
- C02471228
- EAN:
- 2050011381108
IMI NORGREN rotirajući kutni spoj C02471228 -0.9 do 10 bar
19.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rotirajući kutni spoj |
| Pogonska tempratura | 0 °C (min) |
| Min. radna temperatura | 0 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C02471228 |
| dim. | (Ø x V) 8 mm x 22 mm |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | -0.9 bar |
| Područje radnog tlaka | -0.9 do 10 bar |
| Širina | 41.5 mm |
| Promjer | 8 mm |
| Ø cijevi | 12 mm |
| Visina | 22 mm |
| Dužina | 38.5 mm |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
Opis
Opis
Koljeno vijčani spoj rotirajući
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.