IMI NORGREN sigurnosni ventil 2493130000000000 Materijal kućišta aluminij 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294111 - 62
- Oznaka:
- 2.49313E+15
- EAN:
- 2050011308662
- Kataloški br:
- 3294111 - 62
- Oznaka:
- 2.49313E+15
- EAN:
- 2050011308662
IMI NORGREN sigurnosni ventil 2493130000000000 Materijal kućišta aluminij 1 kom.
14,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | 2493130000000000 |
| Visina | 194 mm |
| Dužina | 191 mm |
| Širina | 315 mm |
| Materijal kućišta | aluminij |
| Priključak | G 1 G 1 G 1 1/2 G 1 1/2 |
| Vrsta | |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | sigurnosni ventil |
Opis
Opis
Pritisnite sigurnosni ventil
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.