IMI NORGREN sigurnosni ventil SCSQ101D01D02400 24 V/DC Materijal kućišta aluminij 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294298 - 62
- Oznaka:
- SCSQ101D01D02400
- EAN:
- 2050011310481
- Kataloški br:
- 3294298 - 62
- Oznaka:
- SCSQ101D01D02400
- EAN:
- 2050011310481
IMI NORGREN sigurnosni ventil SCSQ101D01D02400 24 V/DC Materijal kućišta aluminij 1 kom.
3,130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | -10 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -10 °C |
| Proizvođač-br. dijela | SCSQ101D01D02400 |
| Visina | 69 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 127 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Materijal kućišta | aluminij |
| Priključak | G 1/2 |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Vrsta | |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | sigurnosni ventil |
Opis
Opis
3/2-smjerni pneumatski, samokontrolirajući sigurnosni ventil s integriranom funkcijom mekog pokretanja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.