IMI NORGREN ventil s ležištem 2401091200400000 Materijal kućišta eloksirani aluminij 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294070 - 62
- Oznaka:
- 2.40109E+15
- EAN:
- 2050011308266
- Kataloški br:
- 3294070 - 62
- Oznaka:
- 2.40109E+15
- EAN:
- 2050011308266
IMI NORGREN ventil s ležištem 2401091200400000 Materijal kućišta eloksirani aluminij 1 kom.
3,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | -40 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 2401091200400000 |
| Visina | 130 mm |
| Dužina | 70.5 mm |
| Širina | 120 mm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Materijal kućišta | eloksirani aluminij |
| Priključak | G 1/4 |
| Vrsta | |
| Maks. temperatura okoline | +80 °C |
| Min. temperatura okoline | -40 °C |
| Vrsta proizvoda | ventil s ležištem |
Opis
Opis
Izravni elektromagnetski upravljani dosjedni ventil - NAMUR
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.