IMI NORGREN ventil s ležištem 8218200.0000.00000 Materijal kućišta mjed Brtveni material PTFE 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294143 - 62
- Oznaka:
- 8.2182E+15
- EAN:
- 2050011308983
- Kataloški br:
- 3294143 - 62
- Oznaka:
- 8.2182E+15
- EAN:
- 2050011308983
IMI NORGREN ventil s ležištem 8218200.0000.00000 Materijal kućišta mjed Brtveni material PTFE 1 kom.
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | -10 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -10 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 8218200.0000.00000 |
| Visina | 65 mm |
| Dužina | 80 mm |
| Širina | 180 mm |
| Materijal kućišta | mjed |
| Priključak | G 1/2 |
| Brtveni material | PTFE |
| Vrsta | |
| Temperaturni opseg medija | -10 do +60 °C |
| Maks. temperatura medija | +60 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | ventil s ležištem |
Opis
Opis
Mjedeni kutni ventil sa sjedištem u G1/2
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.