IMI NORGREN ventil za kontrolu tlaka VP1006BJ101A00 Materijal kućišta tlačno lijevani cink, PA 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294473 - 62
- Oznaka:
- VP1006BJ101A00
- EAN:
- 2050011312171
- Kataloški br:
- 3294473 - 62
- Oznaka:
- VP1006BJ101A00
- EAN:
- 2050011312171
IMI NORGREN ventil za kontrolu tlaka VP1006BJ101A00 Materijal kućišta tlačno lijevani cink, PA 1 kom.
3,640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | VP1006BJ101A00 |
| Visina | 102 mm |
| Dužina | 112.5 mm |
| Širina | 65 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Materijal kućišta | tlačno lijevani cink PA |
| Priključak | BSP 1/4 |
| Vrsta | |
| Maks. temperatura okoline | +85 °C |
| Min. temperatura okoline | -40 °C |
| Vrsta proizvoda | ventil za kontrolu tlaka |
Opis
Opis
Proporcionalni regulacijski ventil tlaka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.