IMI NORGREN ventil za kontrolu tlaka VP5110BJ111H00 Materijal kućišta aluminij, najlon, cink 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294550 - 62
- Oznaka:
- VP5110BJ111H00
- EAN:
- 2050011312928
- Kataloški br:
- 3294550 - 62
- Oznaka:
- VP5110BJ111H00
- EAN:
- 2050011312928
IMI NORGREN ventil za kontrolu tlaka VP5110BJ111H00 Materijal kućišta aluminij, najlon, cink 1 kom.
3,370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | 0 °C (min) |
| Min. radna temperatura | 0 °C |
| Proizvođač-br. dijela | VP5110BJ111H00 |
| Visina | 55 mm |
| Dužina | 132 mm |
| Širina | 50 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Materijal kućišta | aluminij najlon cink |
| Priključak | G 1/4 |
| Vrsta | |
| Temperaturni opseg medija | 0 do +50 °C |
| Maks. temperatura medija | +50 °C |
| Min. temperatura medija | 0 °C |
| Maks. temperatura okoline | +50 °C |
| Min. temperatura okoline | 0 °C |
| Vrsta proizvoda | ventil za kontrolu tlaka |
Opis
Opis
VP51 proporcionalni regulacijski ventil tlaka koji se može programirati
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.