IMI NORGREN ventil za smanjenje tlaka V64H-4GD-RMN G 1/2 1 kom.
- Kataloški br:
- 3294048 - 62
- Oznaka:
- V64H-4GD-RMN
- EAN:
- 2050011308051
- Kataloški br:
- 3294048 - 62
- Oznaka:
- V64H-4GD-RMN
- EAN:
- 2050011308051
IMI NORGREN ventil za smanjenje tlaka V64H-4GD-RMN G 1/2 1 kom.
1,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | -20 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Proizvođač-br. dijela | V64H-4GD-RMN |
| Visina | 74 mm |
| Dužina | 205 mm |
| Širina | 105 mm |
| Priključak | G 1/2 |
| Vrsta | V64H-4GD-RMN |
| Maks. temperatura okoline | +80 °C |
| Min. temperatura okoline | -20 °C |
| Vrsta proizvoda | ventil za smanjenje tlaka |
Opis
Opis
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.