Impulsni prekidač Podžbukna 1 ST Eltako ESR61SSR-230V 1 zatvarač 230 V 400 W
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
1
Broj kontakata kao otvarača
Dubina ugradnje
18 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
elektronički s odgodom puštanja
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maksimalni uklopni kapacitet
400 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
400 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
400 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
400 W
Moguć ručni rad
Ne
Napon napajanja
230-230 V
Nazivna sklopna struja
2A
Radni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Sklopni napon (maks.)
230V AC