Impulsni prekidač Podžbukna 1 ST Eltako S81-002-230V 2 prebacivanje 230 V 10 A 2300 W
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
2
Broj kontakata kao normalno otvoren
Broj kontakata kao otvarača
Dim.
(Š x V x Du.) 50 x 42 x 32 mm
Dubina
32 mm
Dubina ugradnje
32 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
drugo
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
500 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Moguć ručni rad
Da
Nazivna sklopna struja
10 A
Radni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina
50 mm
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
S81-002-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Visina
42 mm
Vrsta kontakta
2 mjenjač
Vrsta montaže
skriveno
Vrsta proizvoda
prenaponski prekidač
Opis
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. 50 mm dugačak, 42 mm širok, 32 mm dubok. Trajanje uključivanja 100% Potreba za upravljačkom snagom 5-5,5W. Razmak kontakata 2 mm.