Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako S12-100-230V 1 zatvarač 230 V 10 A 2300 W
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
1
Broj kontakata kao otvarača
Dubina ugradnje
55 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
drugo
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
500 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Moguć ručni rad
Da
Nazivna sklopna struja
16 A
Radni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina u jedinicama koraka
1
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
S12-100-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Vrsta kontakta
1 bliže
Vrsta montaže
DIN-profili
Vrsta proizvoda
prenaponski prekidač
Opis
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potreba za upravljačkom snagom 5-6W. Razmak kontakata 3 mm. Priključci / kontakt za kontrolu udaljenosti veći od 6 mm.