Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako SS12-110-230V 2 zatvarač 230 V 10 A 2300 W
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
2
Broj kontakata kao otvarača
Dubina
55 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
drugo
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
10 A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
500 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Moguć ručni rad
Da
Napon napajanja
250-250 V
Nazivna sklopna struja
16 A
Radni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina u jedinicama koraka
1
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Tip
SS12-110-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Vrsta kontakta
2 zatvarača
Vrsta montaže
DIN-profili
Vrsta napona napona napajanja
AC
Vrsta proizvoda
prenaponski prekidač
Opis
Opis
Prekidač serije impuls s ručnim aktiviranjem i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potreba za upravljačkom snagom 5-6W. Razmak kontakata 3 mm. Priključci / kontakt za kontrolu udaljenosti veći od 6 mm.