Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako XS12-110-230V 1 otvarač, 1 zatvarač 230 V 10 A 2300 W
Broj kontakata kao normalno otvoren
1
Broj kontakata kao otvarača
1
Dubina
55 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
15A
Maksimalni uklopni kapacitet
2300 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
1000 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Moguć ručni rad
Da
Napon napajanja
250-250 V
Nazivna sklopna struja
25A
Radni napon
230 V
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Tip
XS12-110-230V
Vrsta kontakta
1 otvarač
Vrsta montaže
DIN-profili
Vrsta napona napona napajanja
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potreba za upravljačkom snagom 5-6W. Razmak kontakata 3 mm.