Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako XS12-200-230V 2 zatvarač 230 V 15 A 3500 W
Broj kontakata kao normalno otvoren
2
Broj kontakata kao otvarača
Dubina
55 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
15A
Maksimalni uklopni kapacitet
3500 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
3600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
3600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna sklopna struja
25A
Radni napon
230 V
Širina u jedinicama koraka
1
Sklopna struja (maks.)
15A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
XS12-200-230V
Vrsta kontakta
2 zatvarača
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. Trajanje uključivanja 100% Potreba za upravljačkom snagom 5-6W. Razmak kontakata 3 mm.