Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako XS12-220-230V 2 zatvarač, 2 otvarač 230 V 15 A
Broj kontakata kao normalno otvoren
2
Broj kontakata kao otvarača
2
Dubina
55 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
15A
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
2300 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna sklopna struja
25A
Radni napon
230 V
Sklopna struja (maks.)
15A
Sklopni napon (maks.)
230V AC
Tip
XS12-220-230V
Vrsta kontakta
2 zatvarača
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. Radni ciklus: samo impulsna kontrola. Potreba za upravljačkom snagom 12-15W. Razmak kontakata 3 mm.