Impulsni prekidač Profilna šina 1 ST Eltako XS12-400-230V 4 zatvarač 230 V 15 A 3600 W
Broj kontakata kao normalno otvoren
4
Broj kontakata kao otvarača
Dubina
55 mm
Dubina ugradnje
55 mm
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
15A
Maksimalni uklopni kapacitet
3600 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
3600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
3600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
Maksimalno opterećenje žarulje
2300 W
Nazivna sklopna struja
25A
Radni napon
230 V
Širina u jedinicama koraka
2
Sklopna struja (maks.)
15A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Tip
XS12-400-230V
Vrsta kontakta
4 zatvarača
Opis
Elektromehanički impulsni prekidač s ručnim radom i pokazivačem položaja prekidača. Pulsno upravljanje samo u radnom ciklusu. Potreba za upravljačkom snagom 12-15W. Razmak kontakata 3 mm.