impulsni prekidač profilna šina ABB E290-32-11/115 1 zatvarač, 1 otvarač 250 V/AC 32 A 4000 VA kom.
- Kataloški br:
- 3112656 - 62
- Oznaka:
- 2TAZ322000R2023
- EAN:
- 7612270939893
- Kataloški br:
- 3112656 - 62
- Oznaka:
- 2TAZ322000R2023
- EAN:
- 7612270939893
impulsni prekidač profilna šina ABB E290-32-11/115 1 zatvarač, 1 otvarač 250 V/AC 32 A 4000 VA kom.
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | impulsni prekidač |
| Tip | E290-32-11/115 |
| Radni napon | 250 V/AC |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač 1 otvarač |
| Prebacivanje struje (maks.) | 32 A |
| Maks. rasklopna snaga | 4000 VA |
| Vrsta montaže (Relej) | profilna šina |
| Sadržaj | 1 St. |
| Mounting method | DIN rail |
| Function | Electronic for centralized control |
| Built-in depth | 68 mm |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Type of control voltage 1 | AC |
| Type of control voltage 2 | DC |
| Frequency control voltage 1 | 50-50 Hz |
| Frequency control voltage 2 | 50-50 Hz |
| Suitable for manual operation | TRUE |
| Voltage type (supply voltage) | AC/DC |
| Supply voltage | 250-250 V |
| Max. switching current (cos phi = 0.6) | 32 A |
| Max. incandescent lamp load | 4000 W |
| Max. load fluorescent lamp | 4000 VA |
| Max. load fluorescent lamp (Duo circuit) | 3200 VA |
| Max. load fluorescent lamp (parallel compensated) | 4000 VA |
| Rated switch current | 32 A |
| Number of contacts as normally closed contact | 1 |
| Number of contacts as normally open contact | 1 |
| Number of contacts as change-over contact | 0 |
Opis
Opis
Impulsne sklopke su elektromagnetski upravljani uređaji s kojima se može postići jednostavno, energetski štedno i sigurno upravljanje rasvjetom. Impulsni prekidači se u pravilu koriste za upravljanje impulsnim prekidačima gdje se svjetlom treba upravljati s najmanje tri različita mjesta. Sa svakim upravljačkim impulsom koji se šalje sustavu zavojnica-magnet, uređaj se vraća u prethodni položaj i mehanički ga drži do sljedećeg upravljačkog impulsa. U slučaju nestanka struje, zajamčeno je mehaničko zadržavanje zadnjeg položaja prekidača. Ova tehnologija pomaže značajno smanjiti gubitak električne energije i potrošnju energije uređaja. Zbog vrlo tihog prekidačkog zvuka, impulsni prekidači su također prikladni za upotrebu u javnim zgradama, hotelima i privatnim stambenim prostorima. Ovisno o vrsti, uređaji se mogu upravljati uobičajenim upravljačkim naponima i predviđeni su za nazivnu struju od 16 A ili 32 A.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.