impulsni prekidač profilna šina Eltako S12-310-230V 3 zatvarač, 1 otvarač 230 V/AC 16 A 2300 W 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Tehničke specifikacije
| Tip | S12-310-230V |
| Radni napon | 230 V/AC |
| min. pogonski napon | 230 V/AC |
| Pogonski napon | 230 V/AC (min) |
| Vrsta kontakta | 3 zatvarač 1 otvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 230 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 16 A |
| Maks. rasklopna snaga | 2300 W |
| Vrsta montaže (Relej) | profilna šina |
| Sadržaj | 1 St. |
| Mounting method | DIN rail |
| Function | Other |
| Built-in depth | 55 mm |
| Width in number of modular spacings | 2 |
| Control voltage 1 | 230-230 V |
| Type of control voltage 1 | AC |
| Frequency control voltage 1 | 50-50 Hz |
| Suitable for manual operation | TRUE |
| Max. switching current (cos phi = 0.6) | 10 A |
| Max. incandescent lamp load | 2300 W |
| Max. load fluorescent lamp | 2300 VA |
| Max. load fluorescent lamp (Duo circuit) | 2300 VA |
| Max. load fluorescent lamp (parallel compensated) | 500 VA |
| Rated switch current | 16 A |
| Number of contacts as normally closed contact | 1 |
| Number of contacts as normally open contact | 3 |
| Number of contacts as change-over contact | 0 |
| Vrsta proizvoda | impulsni prekidač |
Opis
Opis
4-polni elektromehanički impulsni prekidač s ručnim upravljanjem i indikatorom položaja prekidača. Radni ciklus: samo pulsna kontrola. Potrebna snaga upravljanja 12-15 W. Kontaktni razmak 3mm.