Induktivni blizinski prekidač M12 nije u istoj razini PNP DataLogic IS-12-C1-03
Kataloški br:
Oznaka:
95B061641
Oznaka:
95B061641
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 64 mm
Duljina
64 mm
Dužina kabela
2,00 m
Frekvencija prebacivanja
1000 Hz
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Tip
IS-12-C1-03
IS-12-C1-03
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
4 mm