Induktivni blizinski prekidač M12 nije u istoj razini PNP Leuze Electronic IS 212MM/4NO-4N0-S12
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 60 mm
Duljina
60 mm
Frekvencija prebacivanja
2000 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
73 °C
Materijal kućišta
Mjed
Materijalno vlasništvo
kromiran
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
IS 212MM/4NO-4N0-S12
IS 212MM/4NO-4N0-S12
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
4 mm