Induktivni blizinski prekidač M12 u istoj razini PNP DataLogic IS-12-G1-S2
Kataloški br:
Oznaka:
95B063371
Oznaka:
95B063371
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 48.4 mm
Duljina
48.4 mm
Frekvencija prebacivanja
500 Hz
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Tip
IS-12-G1-S2
IS-12-G1-S2
Tip montaže
Ispiranje
Udaljenost prebacivanja (maks.)
4 mm