Induktivni blizinski prekidač M18 nije u istoj razini PNP Leuze Electronic ISS 218MM/4NO-20N-S12
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 48.5 mm
Duljina
48.5 mm
Frekvencija prebacivanja
2000 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
76 °C
Materijal kućišta
Mjed
Materijalno vlasništvo
kromiran
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
ISS 218MM/4NO-20N-S12
ISS 218MM/4NO-20N-S12
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
20 mm