Induktivni blizinski prekidač M18 u istoj razini PNP DataLogic IS-18-B1-03
Kataloški br:
Oznaka:
95B062141
Oznaka:
95B062141
Dim.
(Ø x D) 18 mm x 46.9 mm
Duljina
46.9 mm
Dužina kabela
2,00 m
Frekvencija prebacivanja
1000 Hz
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
18 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Tip
IS-18-B1-03
Tip montaže
Ispiranje
Udaljenost prebacivanja (maks.)
5 mm