Induktivni blizinski prekidač M30 nije u istoj razini PNP Leuze Electronic IS 230MM/4NO-15N-S12
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 30 mm x 63.5 mm
Duljina
63.5 mm
Frekvencija prebacivanja
700 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
79 °C
Materijal kućišta
Mjed
Materijalno vlasništvo
kromiran
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
30 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
IS 230MM/4NO-15N-S12
IS 230MM/4NO-15N-S12
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
15 mm