Induktivni blizinski prekidač M8 nije u istoj razini PNP Leuze Electronic IS 208MM/4NO-2N5-S8.3
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 8 mm x 45 mm
Duljina
45 mm
Frekvencija prebacivanja
5000 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
70 °C
Materijal kućišta
ne hrđajući Čelik
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
8 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
IS 208MM/4NO-2N5-S8.3
IS 208MM/4NO-2N5-S8.3
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
2.5 mm