Industrijski relej 1 ST Eaton Z-R23/16-10 Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 16 A 1 zatvarač
Kataloški br:
Oznaka:
ICS-R16D024B100
Oznaka:
ICS-R16D024B100
Maksimalni uklopni kapacitet
3072 W
Nazivni napon
24 V/DC
Sklopna struja (maks.)
16 A
Sklopni napon (maks.)
240 V/AC
Tip
Z-R23/16-10
Visina
60 mm
Vrsta kontakta
1 bliže
Opis
Funktion & EigenschaftenNovi instalacijski releji ZR 16A zasnivaju se na inovativnoj platformi za tisak i pogodni su za prebacivanje jednofaznih opterećenja do 16A. Imaju mogućnost ručnog rada u testne svrhe i mogu se koristiti u mnogim aplikacijama za prebacivanje i upravljanje. Inovativna PCB relejna platforma nudi kompaktan dizajn, a karakterizira je i rad bez vlage. Odgovaraju EN 61095 i nude visok stupanj fleksibilnosti zbog različitih konfiguracija kontakata.
EinsatzgebietInstalacijski releji ZR 16A nude univerzalna rješenja za zadatke upravljanja i prebacivanja u građevinskoj tehnologiji i kućnoj instalaciji. Posebno su pogodni za uključivanje rasvjete, električnog grijanja, ventilacijskih i klimatizacijskih sustava, ventilatora i toplinskih pumpi. Rad bez šuma čini seriju ZR 16A posebno pogodnom za upotrebu u hotelima, bolnicama i uredima.