Inno 3D grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 Ti GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 RAM
- Kataloški br:
- 3410689 - 62
- Oznaka:
- N506T2-08D7X-193075N
- EAN:
- 8886307700742
- Kataloški br:
- 3410689 - 62
- Oznaka:
- N506T2-08D7X-193075N
- EAN:
- 8886307700742
Inno 3D grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 Ti GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 RAM
1,670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2235 MHz / GPU-Takt Boost 2602 MHzNvidia GeForceRTX 5060 Ti
- Sučelja 8 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5060 Ti |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| GPU-takt | 2235 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2602 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 650 W |
| CUDA | da |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 116 mm |
| Dubina | 41 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| VR podrška | da |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX 5060 Ti |
| Boja | crna siva |
| 2 | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 448 GB/s |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)