Insta360 CINSAAXC_1 brzi čitač Insta360 Ace Pro
- Kataloški br:
- 3532441 - 62
- Oznaka:
- CINSAAXC_1
- EAN:
- 6977644760017
- Kataloški br:
- 3532441 - 62
- Oznaka:
- CINSAAXC_1
- EAN:
- 6977644760017
Insta360 CINSAAXC_1 brzi čitač Insta360 Ace Pro
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost marke: Insta360
- Plastika, silikon
- Crna
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brzi čitač |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro |
| dim. | (Š x V x D) 29.2 x 23.6 x 29.2 mm |
| Težina | 40 g |
| Boja | crna |
| Širina | 29.2 mm |
| Visina | 23.6 mm |
| Dubina | 29.2 mm |
| Materijal | plastika silikon |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro 2 Insta360 Ace Pro Insta360 Ace |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Insta360 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Težina paketa | 40 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.