Insta360 CINSABGK kapica objektiva Insta360 Ace Pro
- Kataloški br:
- 3532436 - 62
- Oznaka:
- CINSABGK
- EAN:
- 6977644760031
- Kataloški br:
- 3532436 - 62
- Oznaka:
- CINSABGK
- EAN:
- 6977644760031
Insta360 CINSABGK kapica objektiva Insta360 Ace Pro
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštitnik za objektiv fotoaparata
- Otporno na ogrebotine
- Kompatibilnost marke: Insta360
- Staklo, metal, plastika
- Crna, Crvena, Prozirna
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kapica objektiva |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro |
| dim. | (D x Š x V) 6.4 x 35.3 x 35.3 mm |
| Težina | 7.1 g |
| Boja | crna crvena prozirna |
| Širina | 35.3 mm |
| Visina | 35.3 mm |
| Dužina | 6.4 mm |
| Materijal | staklo metal plastika |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
| Pogodno za | Ace Pro 2 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Insta360 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.