Insta360 CINSABGM vjetrobran Insta360 Ace Pro
- Kataloški br:
- 3532434 - 62
- Oznaka:
- CINSABGM
- EAN:
- 6977644760055
- Kataloški br:
- 3532434 - 62
- Oznaka:
- CINSABGM
- EAN:
- 6977644760055
Insta360 CINSABGM vjetrobran Insta360 Ace Pro
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vjetrobran za mikrofon kamere
- Kompatibilnost marke: Insta360
- Plastika, spužva, metal
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vjetrobran |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro |
| dim. | (D x Š x V) 12.1 x 32.3 x 7.2 mm |
| Težina | 1.7 g |
| Širina | 32.3 mm |
| Visina | 7.2 mm |
| Dužina | 12.1 mm |
| Materijal | plastika |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
| Pogodno za | Ace Pro 2 |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Insta360 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 2 x štitnici od vjetra
- 1 x četka za čišćenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.