Insta360 CINSABGQ torba Insta360 Ace Pro
- Kataloški br:
- 3532433 - 62
- Oznaka:
- CINSABGQ
- EAN:
- 6977644760079
- Kataloški br:
- 3532433 - 62
- Oznaka:
- CINSABGQ
- EAN:
- 6977644760079
Insta360 CINSABGQ torba Insta360 Ace Pro
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- torba za kameru
- Kompatibilnost marke: Insta360
- EVA (etilen vinil acetat)
- Narančasta
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro |
| dim. | (D x Š x V) 47 x 103 x 79 mm |
| Težina | 45 g |
| Boja | narančasta |
| Širina | 103 mm |
| Visina | 79 mm |
| Dužina | 47 mm |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
| Pogodno za | Ace Pro 2, Ace Pro |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Insta360 |
| 1 | |
| da | |
| 1 Stück(e) |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.