Insta360 CINSBAHS zaštita za ekran Insta360 X5
- Kataloški br:
- 3532448 - 62
- Oznaka:
- CINSBAHS
- EAN:
- 6977644761908
- Kataloški br:
- 3532448 - 62
- Oznaka:
- CINSBAHS
- EAN:
- 6977644761908
Insta360 CINSBAHS zaštita za ekran Insta360 X5
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštita za ekran |
| Pogodno za | Insta360 X5 |
| dim. | (Š x V) 61.1 cm x 39.3 cm |
| Težina | 2.8 g |
| Boja | crna |
| Širina | 61.1 cm |
| Visina | 39.3 cm |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Zaštitnik za ekran, pomagalo za nanošenje, strugač, set za nanošenje, štapić za uklanjanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.