Insta360 CINSBAJC zaštita za ekran Insta360 Ace Pro
- Kataloški br:
- 3532438 - 62
- Oznaka:
- CINSBAJC
- EAN:
- 6977644760024
- Kataloški br:
- 3532438 - 62
- Oznaka:
- CINSBAJC
- EAN:
- 6977644760024
Insta360 CINSBAJC zaštita za ekran Insta360 Ace Pro
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštita ekrana
- Otporno na ogrebotine
- Kompatibilnost marke: DJI
- Ojačano staklo
- Proziran
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštita za ekran |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro |
| dim. | (D x Š x V) 0.35 x 60.5 x 40.5 mm |
| Težina | 2.5 g |
| Boja | prozirna |
| Širina | 60.5 mm |
| Visina | 40.5 mm |
| Dužina | 0.35 mm |
| Pogodno za | Insta360 Ace Pro 2 Insta360 Ace Pro |
| Pogodno za model prijenosnog računala | DJI |
| 1 Stück(e) |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.