Insta360 CINSBBMD zaštita za ekran Insta360 X4
- Kataloški br:
- 3532454 - 62
- Oznaka:
- CINSBBMD
- EAN:
- 6970357855728
- Kataloški br:
- 3532454 - 62
- Oznaka:
- CINSBBMD
- EAN:
- 6970357855728
Insta360 CINSBBMD zaštita za ekran Insta360 X4
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštita ekrana
- Otporno na udarce, otporno na ogrebotine
- Kompatibilnost marke: Insta360
- Ojačano staklo
- Crna, Prozirna
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštita za ekran |
| Pogodno za | Insta360 X4 |
| dim. | (Š x V x D) 39.4 x 0.9 x 61.2 mm |
| Težina | 2.9 g |
| Boja | crna prozirna |
| Širina | 39.4 mm |
| Visina | 0.9 mm |
| Dubina | 61.2 mm |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1x Zaštitnik zaslona
- 1x Alat za poravnavanje
- 1x Strugalica
- 1x štapić za uklanjanje folije
- 1x Maramica za čišćenje ekrana
- 1x Krpa za ekran
- 1x Naljepnica za uklanjanje prašine.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.