Insta360 CINSBBMM držač Insta360 X4
- Kataloški br:
- 3532449 - 62
- Oznaka:
- CINSBBMM
- EAN:
- 6977644761151
- Kataloški br:
- 3532449 - 62
- Oznaka:
- CINSBBMM
- EAN:
- 6977644761151
Insta360 CINSBBMM držač Insta360 X4
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač |
| Pogodno za | Insta360 X4 |
| dim. | (D x Š x V) 2.4 x 8.03 x 4.97 cm |
| Težina | 29.1 g |
| Širina | 8.03 cm |
| Visina | 4.97 cm |
| Dužina | 2.4 cm |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Nosač, adapter od 1/4" do 2", ključ
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.