Intel® Core™ i5 i5-14600KF 14 x 2.6 GHz procesor (CPU) u ladici
- Kataloški br:
- 3589260 - 62
- Oznaka:
- CM8071504821014
- EAN:
- 5056489771301
- Kataloški br:
- 3589260 - 62
- Oznaka:
- CM8071504821014
- EAN:
- 5056489771301
Intel® Core™ i5 i5-14600KF 14 x 2.6 GHz procesor (CPU) u ladici
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-14600KF
- 24 MB pametne predmemorije LGA 1700
- Broj jezgri procesora: 14 64-bitnih
- Maksimalna interna memorija koju podržava procesor: 192 GB DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM
- Umetnuti
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-14600KF |
| Generacija procesora | Raptor Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor - frekvencija takta | 14 x 2.6 GHz / max. 5.3 GHz |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 100 °C | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 | |
| da | |
| 192 GB | |
| 89.6 GB/s | |
| 236778 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8 | |
| 6 | |
| 8 | |
| da | |
| 125 W | |
| 181 W | |
| 4 GHz | |
| 3.5 GHz | |
| 5.3 GHz | |
| da | |
| da | |
| 89.6 GB/s | |
| da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)