Intel® Core™ i9 i9-14900KF 24 x 2.4 GHz 24-Core procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 1700
- Kataloški br:
- 3451800 - 62
- Oznaka:
- CM8071505094018
- EAN:
- 5056489771264
- Kataloški br:
- 3451800 - 62
- Oznaka:
- CM8071505094018
- EAN:
- 5056489771264
Intel® Core™ i9 i9-14900KF 24 x 2.4 GHz 24-Core procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 1700
1,825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i9 i9-14900KF
- 36 MB pametne predmemorije LGA 1700
- Broj jezgri procesora: 24 64-bitne
- Maksimalna interna memorija koju podržava procesor: 192 GB DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM
- Umetnuti
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | Intel® 1700 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i9 |
| Procesor / model | i9-14900KF |
| Vrsta procesora | 24-Core |
| Generacija procesora | Raptor Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 6 GHz |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.4 GHz / max. 6 GHz |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 100 °C | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20 | |
| da | |
| 192 GB | |
| 89.6 GB/s | |
| da | |
| 236787 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6 GHz | |
| 5.8 GHz | |
| 16 | |
| 8 | |
| 8 | |
| da | |
| 125 W | |
| 253 W | |
| 4.4 GHz | |
| 3.2 GHz | |
| 5.6 GHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 89.6 GB/s | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)