Intel grafička kartica Intel Arc™ Pro B50 Intel® Arc™ Pro B50 Graphics 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x8 DisplayPort vulkan
- Kataloški br:
- 3534020 - 62
- Oznaka:
- 33P6PEB0BB
- EAN:
- 5032037283335
- Kataloški br:
- 3534020 - 62
- Oznaka:
- 33P6PEB0BB
- EAN:
- 5032037283335
Intel grafička kartica Intel Arc™ Pro B50 Intel® Arc™ Pro B50 Graphics 16 GB GDDR6-VRAM PCIe x8 DisplayPort vulkan
1,795.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,795.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 1700 MHz / GPU-Takt Boost 2600 MHzIntel Arc™ ProB50
- Sučelja DisplayPort16 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Pro |
| GPU brand | Intel |
| Model grafičke kartice | B50 |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 1700 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2600 MHz |
| Brzina prijenosa | 14 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 280 W |
| Podržani monitori | 4 |
| Sučelje | DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x8 |
| Određene značajke grafičkih kartica | vulkan |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | Intel® Arc™ Pro B50 Graphics |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)