Intel INTEL NIC WI-FI 6 AX210 2230 2x2 vPro WLAN utična kartica WLAN
- Kataloški br:
- 3532550 - 62
- Oznaka:
- AX210.NGWG
- EAN:
- 675901877039
- Kataloški br:
- 3532550 - 62
- Oznaka:
- AX210.NGWG
- EAN:
- 675901877039
Intel INTEL NIC WI-FI 6 AX210 2230 2x2 vPro WLAN utična kartica WLAN
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežična
- PCI Express WLAN
- 2400 Mbit/s
- WLAN Bluetooth 5.3
- Ugrađena komponenta za: PC/Laptop
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | WLAN utična kartica |
| Tip | INTEL NIC WI-FI 6 AX210 2230 2x2 vPro |
| Sučelje | WLAN |
| Težina | 2.8 g |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 30 mm |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 2.4 mm |
| Način prijenosa | bežično |
| WLAN | da |
| da | |
| 0 - 80 °C | |
| 0 °C | |
| da | |
| 80 °C |
Opis
Opis
OFDMA (Ortogonalni frekvencijski dijeljeni višestruki pristup)
OFDMA (Orthogonal Frequency-Division Multiple Access) je verzija za više korisnika popularne digitalne modulacijske sheme OFDM (Orthogonal Frequency-Division Multiplexing). To omogućuje istovremeni prijenos podataka od više korisnika uz malu brzinu prijenosa podataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.