Intel INTEL Wireless-AC 9462 WLAN utična kartica WLAN
- Kataloški br:
- 3532545 - 62
- Oznaka:
- 9462.NGWG.NV
- EAN:
- 675901483469
- Kataloški br:
- 3532545 - 62
- Oznaka:
- 9462.NGWG.NV
- EAN:
- 675901483469
Intel INTEL Wireless-AC 9462 WLAN utična kartica WLAN
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežična
- M.2 WLAN
- 433 Mbit/s
- Dvopojasni WiFi (2,4 GHz/5 GHz) Bluetooth 5
- Ugrađeno
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | WLAN utična kartica |
| Tip | INTEL Wireless-AC 9462 |
| Sučelje | WLAN |
| Težina | 2.7 g |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 2.4 mm |
| Bluetooth® | da |
| Priključak A | M.2 |
| Dubina | 30 mm |
| Način prijenosa | bežično |
| WLAN | da |
| ne | |
| 0 - 80 °C | |
| 0 °C | |
| 5 GHz | |
| 2.4 GHz | |
| da | |
| 80 °C |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.