Intel® Xeon® E E-2478 8 x 2.8 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 1700 80 W
- Kataloški br:
- 3062028 - 62
- Oznaka:
- CM8071505024605
- EAN:
- 8592978520878
- Kataloški br:
- 3062028 - 62
- Oznaka:
- CM8071505024605
- EAN:
- 8592978520878
Intel® Xeon® E E-2478 8 x 2.8 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 1700 80 W
2,400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | Intel® 1700 |
| Serija procesora | Intel® Xeon® E |
| Procesor / model | E-2478 |
| Vrsta procesora | Octa Core |
| Generacija procesora | Raptor Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 80 W |
| Level 3 Cache | 24 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.8 GHz / max. 5.2 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)