Intellinet 715126 19 palac višestruka utičnica za mrežni ormar 1 U utičnica sa zaštitnim kontaktom s prekidačem crna
- Kataloški br:
- 2753625 - 62
- Oznaka:
- 715126
- EAN:
- 766623715126
- Kataloški br:
- 2753625 - 62
- Oznaka:
- 715126
- EAN:
- 766623715126
Intellinet 715126 19 palac višestruka utičnica za mrežni ormar 1 U utičnica sa zaštitnim kontaktom s prekidačem crna
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Osvijetljeni, dvopolni prekidač sa zaštitnim poklopcem za sprječavanje slučajnog isključivanja
- Utičnice s povećanom zaštitom od kontakta zahvaljujući poklopcima za kontakte
- Kutni raspored utičnica
- Robusna aluminijska konstrukcija
- Točka uzemljenja za zaštitu od vanjskih električnih udara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višestruka utičnica za mrežni ormar |
| Određene značajke | s prekidačem |
| Prikladno za mrežni ormar (Inč) | 19 palac |
| Jedinica visine | 1 U |
| Tip utičnice | utičnica sa zaštitnim kontaktom |
| Utičnice | 8 |
| Napon (maks.) | 230 V/AC |
| dim. | (Š x V x D) 483 x 45 x 45 mm |
| Jakost struje | 16 A |
| Snaga | 4000 W |
| Duljina kabela | 2 m |
| Materijal | aluminij |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crna |
| Širina | 483 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dubina | 45 mm |
| Težina | 0.91 |
Opis
Opis
Razdjelnik s 8 utičnica za horizontalnu montažu u stalak - razdjelnik za do osam mrežnih uređaja
Umnožite jednu strujnu utičnicu za mrežne, telekomunikacijske, sigurnosne, AV ili druge elektroničke uređaje s ovom razdjelnicom Intellinet Network Solutions. U rasporedu nagnutom udesno, do osam glomaznih utikača može se udobno smjestiti jedan do drugog. PDU zauzima samo jednu jedinicu visine u policama od 19 inča / 483 mm. Osvijetljeni prekidač napajanja sa zaštitnim poklopcem omogućuje vam uključivanje ili isključivanje cijele šipke prema potrebi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Umnožite jednu strujnu utičnicu za mrežne, telekomunikacijske, sigurnosne, AV ili druge elektroničke uređaje s ovom razdjelnicom Intellinet Network Solutions. U rasporedu nagnutom udesno, do osam glomaznih utikača može se udobno smjestiti jedan do drugog. PDU zauzima samo jednu jedinicu visine u policama od 19 inča / 483 mm. Osvijetljeni prekidač napajanja sa zaštitnim poklopcem omogućuje vam uključivanje ili isključivanje cijele šipke prema potrebi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- standardi i certifikati
- CE
- Direktiva RoHS
- DOHVATITI
- IEC 60297
- IEC 60884
- Električni detalji
- AC ulaz: 220,0 - 250,0V; 50-60Hz
- Mrežni napon: 230,0 V
- Vrsta utikača: kontakt za uzemljenje EU CEE 7/7 (tip E/F), IEC 60884
- Vrsta utičnice: EU CEE 7/7 (Tip E/F); IEC 60884
- Maksimalna snaga: 4.000,0 W
- Zaštita od preopterećenja: maksimalna struja 16,0A
- fizički detalji
- Dimenzije (D x Š x V): 45 x 483 x 45 mm
- 1U montaža na stalak
- Dužina kabela: 2 m
- Tip kabela: H05VV-F 3G,1,5 mm²
- Kut utičnice: 35°
- Neto težina: 800g
- Bruto težina: 900g
- Kućište: aluminij
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.