Intenso EOD 400D Slim DVD vanjski snimač maloprodaja mikro USB 3.0 crna
- Kataloški br:
- 3621478 - 62
- Oznaka:
- 5401400
- EAN:
- 4034303037285
- Kataloški br:
- 3621478 - 62
- Oznaka:
- 5401400
- EAN:
- 4034303037285
Intenso EOD 400D Slim DVD vanjski snimač maloprodaja mikro USB 3.0 crna
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DVD vanjski snimač |
| Izvedba | maloprodaja |
| Boja | crna |
| Sučelje | mikro USB 3.0 |
| Dizajn | vanjski |
| Širina | 142 mm |
| Visina | 16 mm |
| Dubina | 148 mm |
| Težina | 250 g |
| dim. | (Š x V x D) 142 x 16 x 148 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)