Intenso EOD 500BD Slim Blu-ray vanjski snimač maloprodaja mikro USB 3.0 crna
- Kataloški br:
- 3621479 - 62
- Oznaka:
- 5401500
- EAN:
- 4034303037315
- Kataloški br:
- 3621479 - 62
- Oznaka:
- 5401500
- EAN:
- 4034303037315
Intenso EOD 500BD Slim Blu-ray vanjski snimač maloprodaja mikro USB 3.0 crna
505.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
505.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Blu-ray vanjski snimač |
| Izvedba | maloprodaja |
| Boja | crna |
| Sučelje | mikro USB 3.0 |
| Dizajn | vanjski |
| Širina | 142 mm |
| Visina | 16 mm |
| Dubina | 148 mm |
| Težina | 250 g |
| dim. | (Š x V x D) 142 x 16 x 148 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)