Intenso Intenso MP3 Player 64GB Music Walker mp3-player 64 GB crna
- Kataloški br:
- 3558490 - 62
- Oznaka:
- 3601490
- EAN:
- 4034303036707
- Kataloški br:
- 3558490 - 62
- Oznaka:
- 3601490
- EAN:
- 4034303036707
Intenso Intenso MP3 Player 64GB Music Walker mp3-player 64 GB crna
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- MP3 player
- 64 GB flash memorije, integrirani čitač kartica
- LCD
- Podržani audio formati: MP3, WMA Priključak za slušalice: 3,5 mm
- Ujednačivač
- Sučelje: USB 2.0
- AAA Broj podržanih baterija/akumulatora: 1
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mp3-player |
| Kapacitet pohrane | 64 GB |
| Boja | crna |
| Formati za reprodukciju | MP3 WMA |
| Sučelje (ulaz) | microSD |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Širina | 26 mm |
| Visina | 89 mm |
| Dubina | 19 mm |
| Težina | 22 g |
| dim. | (Š x V x D) 26 x 89 x 19 mm |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Izvedba | MP3 player |
| 1 | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 108 g | |
| ne | |
| da | |
| 16 GB |
Opis
Opis
Odvest će vas bilo gdje.
Također na novu razinu zvuka.
Mali, lagan - ponesite ga svugdje sa sobom. Kao MP3 player na baterije, Music Walker je vaš idealan suputnik na plaži, u vlaku ili tijekom šetnje. Velike kontrole na vrhu i praktična navigacija mapama čine rukovanje jednostavnim i ugodnim. Pomoću funkcije mape možete čak i kreirati vlastite popise za reprodukciju ili jednostavno reproducirati audioknjige. S kapacitetom od 16 ili 64 GB u obliku zasebne microSD kartice, player nudi dovoljno prostora za pohranu vaše omiljene glazbe i drugih audio datoteka.
Baterija nije uključena.
Nema vremena učitavanja. Birajte između 8 načina ekvilajzera i reprodukcije i savršeno prilagodite zvuk sebi. Uključeno u pribor: memorijska kartica, stereo slušalice i visokokvalitetna Intenso Energy Ultra AAA baterija. Neovisnost o bateriji ima svoje prednosti: bez dosadnog punjenja, možete uživati u glazbi satima bez prekida jednostavnom zamjenom baterija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Također na novu razinu zvuka.
Mali, lagan - ponesite ga svugdje sa sobom. Kao MP3 player na baterije, Music Walker je vaš idealan suputnik na plaži, u vlaku ili tijekom šetnje. Velike kontrole na vrhu i praktična navigacija mapama čine rukovanje jednostavnim i ugodnim. Pomoću funkcije mape možete čak i kreirati vlastite popise za reprodukciju ili jednostavno reproducirati audioknjige. S kapacitetom od 16 ili 64 GB u obliku zasebne microSD kartice, player nudi dovoljno prostora za pohranu vaše omiljene glazbe i drugih audio datoteka.
Baterija nije uključena.
Nema vremena učitavanja. Birajte između 8 načina ekvilajzera i reprodukcije i savršeno prilagodite zvuk sebi. Uključeno u pribor: memorijska kartica, stereo slušalice i visokokvalitetna Intenso Energy Ultra AAA baterija. Neovisnost o bateriji ima svoje prednosti: bez dosadnog punjenja, možete uživati u glazbi satima bez prekida jednostavnom zamjenom baterija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- microSDHC kartica
- Slušalice
- USB kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)