Intenso Intenso MP3 Videoplayer 64GB Music Walker mp3-player 64 GB crna Bluetooth
- Kataloški br:
- 3558491 - 62
- Oznaka:
- 3717490
- EAN:
- 4034303036738
- Kataloški br:
- 3558491 - 62
- Oznaka:
- 3717490
- EAN:
- 4034303036738
Intenso Intenso MP3 Videoplayer 64GB Music Walker mp3-player 64 GB crna Bluetooth
150.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- MP4-player;
- Integrirani čitač kartica od 64 GB
- LCD
- Podržani audio formati: MP3, WMA Priključak za slušalice: Bluetooth / USB-C
- Neprekidno vrijeme reprodukcije zvuka: 18 sati
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mp3-player |
| Kapacitet pohrane | 64 GB |
| Određene značajke MP3 reproduktora | Bluetooth |
| Boja | crna |
| Formati za reprodukciju | MP3 WMA |
| Sučelje (izlaz) | Bluetooth |
| Sučelje (ulaz) | USB |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 18 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 8.5 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Težina | 28 g |
| dim. | (Š x V x D) 85 x 8.5 x 40 mm |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Izvedba | MP3 reproduktori |
| Maks. vrijeme razgovora | 18 h |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne |
Opis
Opis
Intenso Video Scooter BT je kompaktni svestrani uređaj za ljubitelje glazbe i videa. S kapacitetom pohrane od 64 GB, nudi dovoljno prostora za opsežne glazbene i video biblioteke. Zahvaljujući integriranoj Bluetooth 5.0 tehnologiji, bežične slušalice ili zvučnici mogu se jednostavno povezati – idealno za korištenje u pokretu ili kod kuće.
LCD zaslon od 1,8 inča pruža jasan pregled naslovnica albuma, naziva datoteka i izbornika, dok intuitivna navigacija mapama omogućuje jednostavno rukovanje. Uređaj podržava brojne formate kao što su MP3, WMA, AVI, AMV, kao i slikovne datoteke (JPEG, BMP, GIF) te nudi osam načina ekvilajzera i reprodukcije kako biste mogli prilagoditi zvuk.
S trajanjem baterije do 18 sati, Video Scooter BT će vas pouzdano pratiti tijekom cijelog dana. U paketu se nalaze microSD kartica (64 GB), USB-A na USB-C kabel, stereo slušalice i mini-CD sa softverom za pretvorbu videa. Njegov moderan dizajn u raznim bojama i mala težina od samo 28 g čine ga savršenim suputnikom za uživanje u glazbi u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
LCD zaslon od 1,8 inča pruža jasan pregled naslovnica albuma, naziva datoteka i izbornika, dok intuitivna navigacija mapama omogućuje jednostavno rukovanje. Uređaj podržava brojne formate kao što su MP3, WMA, AVI, AMV, kao i slikovne datoteke (JPEG, BMP, GIF) te nudi osam načina ekvilajzera i reprodukcije kako biste mogli prilagoditi zvuk.
S trajanjem baterije do 18 sati, Video Scooter BT će vas pouzdano pratiti tijekom cijelog dana. U paketu se nalaze microSD kartica (64 GB), USB-A na USB-C kabel, stereo slušalice i mini-CD sa softverom za pretvorbu videa. Njegov moderan dizajn u raznim bojama i mala težina od samo 28 g čine ga savršenim suputnikom za uživanje u glazbi u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Veliki kapacitet od 64 GB – S priloženom microSD karticom, MP3 player nudi dovoljno prostora za tisuće pjesama, audioknjiga i videa.
- Bluetooth 5.0 EDR – Bežična reprodukcija putem Bluetooth slušalica ili zvučnika sa stabilnom vezom do dometa od 10 m.
- Jasan 1,8" LCD zaslon – Jasan prikaz glazbenih zapisa, mapa, videozapisa i slika; jednostavna navigacija putem kontrolnih tipki.
- Svestrani formati i načini reprodukcije – Podržava MP3, WMA, AVI, AMV, JPEG, BMP i GIF; s 8 ekvilajzera i 8 načina reprodukcije za prilagođeni zvuk.
- Dugotrajan rad baterije i moderna dodatna oprema – Punjiva litij-polimerska baterija za do 18 sati reprodukcije glazbe; uključuje USB-A na USB-C kabel, žičane slušalice i softver za pretvorbu
Opseg isporuke
- microSDHC kartica
- Slušalice
- USB kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)