Intenso Intenso Power Bank B10000 black powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Li-Ion USB a, USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3556360 - 62
- Oznaka:
- 7320530
- EAN:
- 4034303037513
- Kataloški br:
- 3556360 - 62
- Oznaka:
- 7320530
- EAN:
- 4034303037513
Intenso Intenso Power Bank B10000 black powerbank (rezervna baterija) 10000 mAh Li-Ion USB a, USB-C® crna
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Powerbank od 10.000 mAh
- mobilna pomoćna baterija od 12 W
- USB-C® i 2x USB-A®
- LED prikaz statusa
- Testirano u Njemačkoj
- crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 3 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 10000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 2.4 A |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 99 mm |
| Širina | 64 mm |
| Priključak | USB a USB-C® |
| Visina | 26 mm |
| Pogonski napon | 5 V/DC |
| Boja | crna |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (D x Š x V) 99 x 64 x 26 mm |
| Priključak | USB-A 2x USB-C® 1x |
Opis
Opis
Kompaktna energija za u pokretu
Intenso Powerbank B10000 nudi pouzdano napajanje za pametne telefone, tablete ili druge mobilne uređaje s kapacitetom od 10.000 mAh. Zahvaljujući kompaktnoj veličini od 99 x 64 x 26 mm, lako stane u svaku torbu, što ga čini savršenim suputnikom za putovanja, posao ili slobodno vrijeme. S izlaznom snagom od 12 W, osigurava učinkovito punjenje, tako da svoje uređaje možete koristiti bilo kada i bilo gdje.
Praktični priključci i mogućnosti punjenja
Powerbank je opremljen modernom litij-polimerskom baterijom i ima jedan USB-C® ulazni i izlazni priključak, kao i dva USB-A izlazna priključka. S strujom punjenja do 2,4 A, nekoliko uređaja može se pouzdano napajati istovremeno. Četiri integrirane LED diode statusa pružaju informacije o trenutnom stanju punjenja u svakom trenutku.
Sigurno i spremno za trenutnu upotrebu
Osim visokih performansi, powerbank impresionira i visokom razinom sigurnosti. Zaštita od prenapona, pražnjenja i prekomjernog punjenja, kao i zaštita od kratkog spoja, osiguravaju pouzdan rad. U paketu je uključen USB-A® na USB-C® kabel za punjenje, tako da možete odmah započeti. Svojom robusnom konstrukcijom i klasičnom crnom bojom, Intenso Powerbank B10000 nije samo praktičan, već i elegantan suputnik u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Intenso Powerbank B10000 nudi pouzdano napajanje za pametne telefone, tablete ili druge mobilne uređaje s kapacitetom od 10.000 mAh. Zahvaljujući kompaktnoj veličini od 99 x 64 x 26 mm, lako stane u svaku torbu, što ga čini savršenim suputnikom za putovanja, posao ili slobodno vrijeme. S izlaznom snagom od 12 W, osigurava učinkovito punjenje, tako da svoje uređaje možete koristiti bilo kada i bilo gdje.
Praktični priključci i mogućnosti punjenja
Powerbank je opremljen modernom litij-polimerskom baterijom i ima jedan USB-C® ulazni i izlazni priključak, kao i dva USB-A izlazna priključka. S strujom punjenja do 2,4 A, nekoliko uređaja može se pouzdano napajati istovremeno. Četiri integrirane LED diode statusa pružaju informacije o trenutnom stanju punjenja u svakom trenutku.
Sigurno i spremno za trenutnu upotrebu
Osim visokih performansi, powerbank impresionira i visokom razinom sigurnosti. Zaštita od prenapona, pražnjenja i prekomjernog punjenja, kao i zaštita od kratkog spoja, osiguravaju pouzdan rad. U paketu je uključen USB-A® na USB-C® kabel za punjenje, tako da možete odmah započeti. Svojom robusnom konstrukcijom i klasičnom crnom bojom, Intenso Powerbank B10000 nije samo praktičan, već i elegantan suputnik u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uključuje USB-A® na USB-C® kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)